Давайте знайомитись
  • Ігнатов Євген Євгенович
    адвокат
  • Галикіна Надія Григорівна
    консультант
BASICS
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?
Головний життєвий принцип - стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. В юридичній практиці вважаємо запорукою успіху - дотримання інтересів клієнта. При цьому, надаючи юридичні послуги, важливо визначити чітку стратегію вирішення питання (чи доцільно звертатися до суду, чи є можливість іншого шляху вирішення проблеми).
Індивідуальний підхід до клієнтів дозволяє нам з однаковим успіхом вирішувати як прості, так і нестандартні питання.
За нашими плечима не тільки висока теоретична підготовка, а й практична база успішно закінчених справ. Саме це дає нам право стверджувати, що звертаючись до нас за юридичною допомогою, Ви не витратите свій час даремно! Ми не тільки знаємо закони - ми вміємо застосовувати їх на практиці на Вашу користь!
Адже нашими принципами в роботі з клієнтами є:
• Індивідуальний підхід;
• Професіоналізм;
• Конфіденційність;
Ми цінуємо і поважаємо кожного клієнта, тому вирішуємо поставлені завдання якомога вигідніше для Ваших інтересів, в найбільш короткі терміни. Користуючись нашими юридичними послугами, Ви будете почувати себе впевненими і захищеними. Ми надаємо інформаційну та юридичну допомогу, як для фізичних, так і для юридичних осіб. Своєчасні і кваліфіковані юридичні послуги це успіх будь-якого бізнесу.
Грамотна юридична допомога дасть Вам можливість правильно спроектувати власну життєву проблематику на реальне законодавче поле, а також максимально швидко виробити ефективну стратегію захисту або активних наступальних дій.
Надання юридичних послуг може бути здійснене і в онлайн режимі без особистої зустрічі з адвокатом. У разі ж, якщо потрібно вивчення правовстановлюючих або процесуальних документів, зміст яких може вплинути на вироблення правильної стратегії захисту порушених прав, зустріч призначається в офісі адвоката за вказаною на сайті адресою у зручний для Вас час.
Свою юридичну діяльність ми здійснюємо, спираючись, в першу чергу, на принципи верховенства права, законності, незалежності, конфіденційності та справедливості.
У будь-якому випадку право остаточного вибору завжди належить Клієнту. Якщо Ви впевнені, що Вам достатньо наданої юридичної допомоги чи роз'яснень норм законодавства, і свої права та інтереси в подальшому Ви хочете і можете захищати самостійно, то Вам не доведеться брати на себе непотрібні зобов'язання
З нашого боку не буде нав'язуватися вимога підписання договору на надання будь-якої іншої юридичної допомоги, крім тієї, яку Ви самі побажаєте за необхідну
Найголовніше, про що слід пам'ятати, - якісні юридичні послуги в Україні може надати лише кваліфікований досвідчений юрист, який має відповідну теоретичну підготовку, хорошу інформаційну підтримку і велику практику в конкретних галузях права.

P.s. Не ображайтесь на нас, але ми завжди говоримо Вам правду!